O projektu

Domy Dívčí hora v Práčích u Znojma

Nový developerský projekt Domy Dívčí hora nabízí rodinné domy v obci Práče nedaleko Znojma. Bude zde vystavěno celkem 42 rodinných domů, přičemž se v první fázi počítá se 14 domy o dispozici 4+kk. Na výběr budou domy s garáží i bez ní, ale vždy se 2 parkovacími místy.

Počet

14 rodinných domů

Přejít na výběr domu
Dispozice

4+kk

Investor myslel vskutku na každý detail. V projektu zachoval architektonickou jednotu venkovské zástavby s dostatkem slunečního svitu, zároveň se snažil maximalizovat ekonomičnost staveb a naplnit tak potřeby současné moderní doby. Zatímco domy nebudou napojeny na plyn, o vytápění se postará teplovodní podlahové topení. Zdrojem tepla bude reverzibilní tepelné čerpadlo voda-vzduch, v horkých letních dnech tedy bude možné podlahu i mírně ochladit.

S investorem je možné dohodnout i přípravu na fotovoltaickou elektrárnu. V domech bude rozveden optický kabel pro zajištění kvalitního a rychlého připojení na internet. Radost investor udělá i Vašim dětem, neboť v místě zřídí plochu pro dětské hřiště.

Lokalita bude bez problému dostupná z obce Práče po nově vybudovaném chodníku. Samozřejmostí v místě bude zeleň, chodníky, kompletní infrastruktura vč. veřejného osvětlení.

V rámci tohoto projektu bude možné zakoupit pouze pozemek a zrealizovat tak vlastní stavbu. 

Dokončení výstavby se odvíjí zejména od potřeb jednotlivých klientů.

Máte i přes výše zmíněné skutečnosti přece jen jiná či doplňující přání? Rádi Vás vyslechneme, abychom v maximální možné míře Vaše přání uspokojili. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Zaujala Vás možnost bydlení v projektu Domy Dívčí hora?

Přejít na výběr domu

Ing. Jana Čechová

Realitní makléřka