Lokalita

Lokalita

Vítejte na Jižní Moravě! Užít si pohodu, přívětivost místních obyvatel nebo světově uznávaná jihomoravská vína již nemusíte jen během Vaší dovolené. Dovolte nám představit lokalitu Dívčí hora, kde si můžete splnit sen o bydlení v jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky.

Lokalita Dívčí hora leží na okraji obce Práče v bezprostředním sousedství Lechovic. Díky blízkosti hlavního tahu Brno – Znojmo Vám tak cesta autem do Znojma zabere pouhých 10 minut, do jihomoravské metropole bude trvat jen něco málo přes 30 min. Autobusová zastávka je pak vzdálená v obci Práče pouhých 7 minut chůze.

Vynikající je dostupnost i dalších jihomoravských cílů, jako jsou krásy Národního parku Podyjí, Mikulov či Pasohlávky. Nedaleké Rakousko Vám umožní odpočinek v termálních lázních Laa an der Thaya nebo prozkoumání Národního parku z druhé strany hranice, kdykoliv si jen vzpomenete.

Lokalita Dívčí hora nabízí i svou praktickou stránku. Bydlení zde je vhodné nejen pro mladé či o něco zkušenější páry. Vhodná je také pro rodiny s dětmi, jelikož je zde dostupná mateřská a základní škola. Obec Práče nabízí však i další možnosti společenského vyžití, ať již v oblasti kultury či sportu.

Řekněte, není to sen? Nemusí být. Staňte se našimi sousedy i Vy.

  • Znojmo 10 min
  • Brno 35 min
  • Kompletní infrastruktura

Zaujala Vás možnost bydlení v projektu Domy Dívčí hora?

Přejít na výběr domu

Ing. Jana Čechová

Realitní makléřka